Nuoma

Ne visada patogu organizuoti renginius uždarose erdvėse jei turite šimtus svečių, ypač jei oras lauke yra gražus. Bet kokios šventės, pavyzdžiui, vestuvės, banketai, įvairūs festivaliai gali būti sėkmingesnės, jei jie bus organizuojami lauke.

Nuoma yra toks geras dalykas, sugalvotas tam, kad nereikėtų be reikalo išlaidauti – visai protinga, tiesa? Kam jums kasdien galėtų būti reikalinga kupolinė palapinė? Vienas geriausių nuomos aspektų tas, kad daugelis rūpesčių tiesiog pradingsta – reikalingos įrangos sumontavimas, išmontavimas ir, žinoma transportavimas. „Palapinių magnatų“ nuomos paslaugos ypatingos tuo, kad pas mus galite rasti viską vienoje vietoje. O, kai tiek šventės vieta, tiek visais dekoro elementais rūpinasi viena komanda, darbas būna sklandesnis ir rūpesčių beveik nelieka. Užtikriname, kad nuomojama įranga yra išskirtinai kokybiška, o patys „magnatai“ – ypač profesionalūs. Tokie, kuriems norisi patikėti šventės detales.

Be daugybės palapinių, mes taip pat siūlome platų papildomų priedų ir įrangos, kuriuos galite išsinuomoti ar pirkti pasirinkimą:

  • Grindys;
  • Kiliminė danga;
  • Oro kondicionieriai ir šildytuvai, skirti užtikrinti komfortabilų mikroklimatą;
  • Apšvietimo sprendimai, skirti sukurti tinkamiausią renginio atmosferą;
  • Baldai, skirti patogiam Jūsų svečių prėmimui;

Viena naujausių mūsų veiklų – unikalių arkinio dizaino palapinių, mobilių terasų, skirtų lauko kavinėms, gamyba. Jas bus galima tiek išsinuomoti, tiek įsigyti.

Rodyti daugiau