Apie mus

„Palapinių magnatai“ savo veiklą pradėjo dar 2014-aisiais. Nors nuo tada nutekėjo nemažai vandens, mūsų komanda vis dar jaunatviška ir kupina entuziazmo. Tiesa, patirties taip pat sukaupėme visai nemažai. Pradėję darbus vakarų Lietuvoje, šiandien savo paslaugas jau teikiame visoje Lietuvoje ir Latvijoje bei Estijoje

Pagrindinė „Palapinių magnatų“ veikla – palapinių, paviljonų, renginiams reikalingos įrangos, baldų, dekoracijų, scenų nuoma. Galime pasiūlyti didžiulį palapinių pasirinkimą – nuomojame arkines, kupolines, modulines, „Pagoda“, „Crown“ tipo bei dvišlaites palapines-paviljonus. Pasirūpinsime, kad svečiai nesušaltų, o parinktas apšvietimas juos išverstų iš batų (ar klumpių – kaip ten sakoma?..).

Galime į šventės vietą pristatyti stalus, kėdes, taip pat juos „aprengti“ staltiesėmis. Sėdmaišiai, scenos, pakylos, dekoracijos, grindys – kitaip tariant, viskas, ko gali prireikti organizuojant renginį atvirose erdvėse.

Pas mus ir sezonų darbingų/nedarbingų nebūna. Jei nesurinkinėjame palapinių, tai ieškome naujausių, įdomiausių, stilingiausių sprendimų prisidėti prie renginių organizavimo. Taip ir pradėjome savo veiklą – nuo mažų dalykų. Tik visai netrukus, kasdien susiduriant su renginių ir švenčių organizavimo rinka, supratome, ko išties reikia mūsų potencialiems klientams.

Suprantama, kad patogiausia, kai visą įranga „atvažiuoja vienais ratais“ – tada darbas vyksta sklandžiau, greičiau, profesionaliau.

Kas geriau žino, kaip montuoti grindis, nei tie, kurie vėliau ant jų tvirtina palapines? Kas geriau žino, kaip pakabinti lemputes palapinėje, jei ne tie, kurie ir atvyko su palapinių montuotojais?

Rinkoje įsitvirtinome greitai ir užtikrintai – turbūt dėl tolerancijos atmestinam darbui stygiaus. Intensyviai rūpinamės, kad komandoje dirbtų tik profesionalūs žmonės, kurie ne tik žino, kaip surinkti palapinę, bet ir kaip tai padaryti laiku.

Kokybiška produkcija tokia pat svarbi, kaip ir gebėjimas profesionaliai bendrauti su klientais. Todėl savo palapines gauname iš geriausių pasaulio tiekėjų Europoje, JAV  bei Azijos šalyse. Galime garantuoti, kad nuomojamos konstrukcijos yra tvirtos ir patikimos.

2017 metais Lietuvos rinkai pristatėme išskirtinio dizaino ir analogų neturinčias Arkines palapines. Dėl sėkmingo “Arkinių palapinių” linijos vystymo, mes pasiekėme lyderio pozicijas ir tapome viena patraukliausių kompanijų Lietuvos rinkoje.

„Palapinių magnatai“ yra vienintelė kompanija Baltijos šalyse, siūlanti daugybę skirtingų rūšių, formų ir dydžių palapines.

Naujausia mūsų veikla yra unikalių Arkinio dizaino palapinų gamyba, skirtų lauko kavinių erdvėms, pagal individualius užsakymus.

Tam, kad  parinktume tinkamiausius įrenginius, labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias palapines, mums prireiks sužinoti pagrindines renginio detales – kur šventė vyks, kiek svečių susirinks ir kokia jūsų kaip organizatorių vizija.

Patarsime, kokio dydžio palapinę rinktis, jei reikės – sujungsime keletą, pasiūlysime svečių susodinimo variantus. Trumpiau tariant, pasistengsime surasti patį tinkamiausią Jums variantą.

Kai vasaros orai primena mažamečio, iš kurio rankų ką tik buvo išplėštas saldainis, nuotaiką, o saulės padovanotą įdegį jau kuris laikas parsivežame iš šiltųjų kraštų, suorganizuoti „sausą“ šventę padės „Palapinių magnatai“ komanda.

Susisiekę su „Palapinių magnatais“ iš karto suprasite, kad pataikėte ten, kur reikia.